Iris Diagnostics
Εμείς στην Iris Diagnostics αγαπάμε αυτό που κάνουμε. Λειτουργούμε στο χώρο της εναλλακτικής θεραπείας από το 2001, έχοντας στο ενεργητικό μας μια πληθώρα περιστατικών σε όλη την Ελλάδα.
Η Αποστολή μας
Η Αποστολή μας είναι ξεκάθαρη - να προσφέρουμε υψηλής ποιότητας λύσεις και υπηρεσίες, μέσω πλήρως δοκιμασμένων τεχνικών και τεχνολογιών αιχμής στους πελάτες μας, με στόχο την ανακούφιση ή ακόμα και την απαλλαγή τους, από θέματα α-σθένειας που τους καταβάλλουν, με φυσικό τρόπο,χωρίς παρενέργειες και επιπλοκές.
![homeolistic3.png](http://homeolistic.gr/wp-content/uploads/revslider/homeolistic1/homeolistic3.png)
τα όμοια τοις ομοίοις εισίν ιάματα
![homeolistic | holistic](https://homeolistic.gr/wp-content/uploads/2014/11/caduceudourado.gif)
Σχετικά με το Θεραπευτή
Ο Νίκος Γεραμάνης, εκτός από την ομοιοπαθητική, έχει σπουδάσει και τελειώσει ρεφλεξολογία, ομοτοξικολογία, ιριδολογία, βελονισμό και κινέζικη ιατρική, αλλά τον κέρδισε η ομοιοπαθητική με την οποία ασχολείται αποκλειστικά τα τελευταία 10 χρόνια. Έχει εντάξει στις υπηρεσίες που παρέχει και τις θεραπείες συχνοτήτων, ή αλλιώς βιοσυντονισμό. Καθώς αναπτύσσεται η τεχνολογία, μπήκαν οι θεραπείες συχνοτήτων στη ζωή μας, και έτσι μπορούμε και να δούμε τι γίνεται στο σώμα μας, σε πεδία που πριν δεν μπορούσαμε με τόσο μεγάλη ακρίβεια. Παρόλα αυτά η ιρδοανάλυση είναι ένας καλός και γρήγορος τρόπος να δει κανείς τι συμβαίνει στο σώμα του, χωρίς να χαθεί σε πολλές παραμέτρους. Η επιχείρηση είναι ενεργή από το 2001 μέχρι και σήμερα. Είναι μέλος του ΣΟΕ {Σύλλογος Ομοιοπαθητικών Ελλάδος} που με την σειρά του είναι μέλος του ECCH {Ευρωπαϊκό Συμβούλιο Κλασσικής Ομοιοπαθητικής